REABILITARE CANALIZARE SI INSTALATIE PREEPURAREAPE MENAJERE ( APE UZATE)
UNKNOWN
OCID: ocds-70d2nz-6bf95699-ea98-4a6c-b351-ae976c180a78  |  Release ID: 6bf95699-ea98-4a6c-b351-ae976c180a78
Obiectul acestei achiziții este reprezentat de -Proiectare si Executie lucrari aferente obiectiv de investitii : REABILITARE CANALIZARE SI INSTALATIE PREEPURAREAPE MENAJERE ( APE UZATE)in conformitate cu prevederile Caietilui de sarcini si a Specificatiilor tehnice.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 5
Numar zile pana la care se va raspunde la clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 3
Tender ID SCN1146970
Status UNKNOWN
Procurement method Limited
Method details Procedura simplificata
Main category
Award criteria
Number of tenderers 1
Tender period — → Jun 4, 2024
Award period end Sep 4, 2024
Published May 21, 2024
Lot ID Title Status Value Contract period
lot-1 UNKNOWN 602 246,33 RON
Item ID Description Quantity Related lot
item-1
Document
tenderNotice · May 21, 2024
Member-only informationStarter+

No awards yet.

SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA
Buyer
ID: RO_body_09e28f7ad16714da9c1ece41b2702a66cc3a647d46a528fb0b7ba47b2b5f4ebc  ·  achizitii@spitalgeneralcfsimeria.ro
Buyer
ID: RO_body_45dbf8e57866a3e709e220bcba0e47c3d06d164d43aaf3266191b818570bce1a
Estimated value
602 246,33 RON
Key Information
OCID ocds-70d2nz-6bf95699-ea98-4a6c-b351-ae976c180a78
Initiation type
Language EN
Total lots 1
Total items 1
Documents 1
Parties 2
Some information is reserved for registered members. Register for free
Back to all tenders

📊 Tender Analysis

AI-powered scoring & compatibility analysis

🔒

Tender Scoring & Analysis requires Starter plan

Upgrade to access Tender Scoring & Analysis and unlock all analysis tools.

Upgrade to Starter — from $29/mo

⏱ Timeline Analysis

Submission Deadline
→ 04 Jun 2024
Expired
Award Period
→ 04 Sep 2024
Expired